Duben 2007

vyjasnění

20. dubna 2007 v 20:28 | my |  Novinky
Tak a tohle je vyjasnění toho co se proč dělo v čr!!!
Tokio Hotel v tento den mají vystouit v Sazka areně... asi něco mezi 10-11 přijíždí před Sazku aby zvladly situaci VSD-Hamburg (ochranka TH).... Tobi, Stefan, Dirk a Seppel se vrhli k davu faninek čekajicích před Sazkou, Saki (hlavní bodyguard) tam také chvili pobívalale pak se stratil do Sazky. Seppel o stavu jak to vypadá informoval Davida (manažer TH) a ten když viděl stav před Sazkou a kolik nás tam je (informace o sektorech atd... měl už z dřívějška, dostal je od IK, ale nejspíše počítal že většina lidí ještě příde a koupí si lístek na místě). Jost když se dozveděl že v hale bude 8-9 tisíc lídí, řekl klukům že nemá cennu hrát, že je nás tam málo, a přemlouval je aby koncert jednoduše zrušili. Kluci se na něj dívali na zpusob "cože???" (btw, dle mýho zdroje prej ty obličeje stáli za to :D), potom se do něj pustili že to má cenu a že to odehrajou, ale david, že to nemá cenu ať to nedělají a kluci že ano že koncert bude a on to nezmení. Potom se začali hadat ještě o dalších vecech. Když david s třisknutím dveří odešel kluci byly sklamani, dost je to vzalo. Do toho měli ještě potyčku z pořadatelem - Interkoncerts, který jim nevyhověl v jejich podmínkách. Nejvíc to sklamaní a zaroveň zlost daval na jevo byl, ale nejspíše byly na tom všichni stejně. V tomhle stavu neměli kluci naladu už na nic, na žádné meetka, fotoshootingy, interviewa atd. A toho david využil, hodilo se mu to, a všechno bylo zrušeno (Podle českych medii samozřejmě proto že sou kluci rozmazlení spratci...). Sakimu najednou stoplo příval nové prace, ale ujal se jí. David odmítal cokoli dělat a proto Saki dělá veškerou praci za něj. (Mohli ste si během koncertu všimnout že i Saki chodil po podiu).Koncert sice proběhl ale né uplně tak jako si kluci přáli. Jeden z bratrů Kaulitzových i po koncertu upustim že udělli dobře že koncert nezrušili. Po koncertu se na kluky nahrnula další buzerace od Josta. Bill dost vybouchnul, kluci se drželi víc zkratka ale bylo na nich vidět že sou v podobnym stavu jako frontman. Potom taky začal Bill kolabovat, proto se rychle přesunuli do hotelu vysprchovat, najíst. Nasedli do tourbusu a vydali se vtříct Waršavě.

Jednomu polskému radiu se také Bill svěřil že vše u nich neklape jak má.... Bill: "Chtěli jsme aby naši fanoušci měli zažítek na který nikdy nebudou moci zapomenout. Bohužel se nám to nezdařilo. Uvedomili jsme si, že i přes veškerou snahu neuspějeme, pokud máme v našem teamu lidi, kteří nám úspěch nepřejí" Ve Waršavě to už bylo lepší a Jost se trochu uklidnil, s těma svýma kecama. (A to tam bylo 6 tisíc holek, ale měli menší halu). Ale v Ostravě zase začal a chytli se s nim snad ještě víc než v Praze, David v první polovině koncertu se zbalil a odjel pryč. Po tour už s nima nadale nejede. A v tu chvíli už vše spadlo na Sakiho, ktery ted zastává pozici hlavního bodyguarda a managera Tokio Hotel zaroveň. Kluci jsou s toho špatní, né kvuli tomu že by Saki dělal něco špatně, ale to chovaní z davidovi strany nečekali, a na Bennyho je toho už taky moc. To je i vysvětlení toho "incidentu" v Budapešti kdy faninku před hotelem naplacli na zeď, a duvod toho proč je na faninky nepříjemný. V Ostravě to probíhalo lépe než v praze, dalo by se i říct že se kluci i více předvedli, ale přesto to nebylo tak jak by chtěli. Po koncertu upět nasedli do tour busu, sice je faninky nechtěli pustit a postavili se jim před ně ale po příjezdu policie se vydali na hotel kde se osprchovali, něco požili a vyjeli do Bratislavy. Když zmizeli z dohledu fanoušků cely to všechno na ně dolehlo a oni začali kolabovat....s jediným rozdílem oproti Praze. V ten den, teda spíše noc, už všichni.....

----

Dokonce se mluví že David Jost od nich odchází, či snad už odešel..... Tyto informace mám od příbuznyho jednoho člena Tokio Hotel teamu, takže budou pravdivý. Příde mi že David si chtěl jen nahrabat peníze a teď když má dost tak začaldělat problemy, nebo ja už opravdu nevim.......
Paigik

makeup

10. dubna 2007 v 19:52 | my |  FOTO-Bill
TokioHotelNederland

avatury

10. dubna 2007 v 19:51 | my |  FOTO-Tokio Hotel
(220x220, 28Kb)(220x220, 28Kb)(220x220, 17Kb)(220x220, 25Kb)(240x240, 21Kb)(140x140, 47Kb)(140x140, 102Kb)(220x220, 17Kb)(176x170, 17Kb)(176x208, 23Kb)(205x240, 31Kb)(220x220, 17Kb)

z arény

6. dubna 2007 v 11:37 | my |  FOTO-Tokio Hotel
P1030014.JPG
P1020990.JPG

P1030052.JPG

P1030041.JPG

autogramiada zrušena! a zrušeno polsko

6. dubna 2007 v 11:35 | my |  Novinky

Konzert v Polsku- zrušen?

Prý byl zrušen konzert v Polsku, jako u nás se nejdříve zrušili autogrmka, rozhovory, focení ale tam pry i celý koncert... až budu mít víc info tak se Vám ozvu zatim vím jen tutu od Ev:)

Za všechno "dík" interkoncerts

Takže za všechno se muže poděkovat IK... za to ře v Praze nebyla autogramiada, hodinové spoždění, zrušení photoshootu, interviewů a konec koncu i za ty recese v novinách které se vyvynuli s toho že byly odmítnuti, tak si vylívají zlost pomocí pohoršujicích článku. Interkoncerts totiž nebyl schopen zajistit klukum takové podmínky jako si přáli a vznikli hádky. Tím 1. konzert v jejich 483tour nebyl tak dokonaly jako si všichni přáli. Díky hodinovemu spoždění spoustu faninek omdleli již před začatkem konzertu. Některé na tom byly tak vážně že následně byly převezeni do nemocnice. Ty co se vzpamatovali tak když chtěli mohli se vratit z5 bojovat znovu a svá předchozí místa. Sám Bill s toho prý byl hodně rozhozený dokonce se málem zhroutil (určít zdroje tvrdí že se doopravdy zhroutil) před konzertem. Nic nešlo podle plánu. Ale kluci slibili že to v Ostravě vynahradí kde poskytnou veškeré intervia, photoshootingy a autogramiadu........ Dokonce se jedná že i meet & great co měla byt v Praze by se konala v Ovy....
___________________

deník

6. dubna 2007 v 11:33 | my |  Novinky z novin

denik.cz :Žádní rozmazlení frackové!

Bill Kaulitz v Sazka Areně předvedl bohatou natupírovanou hřívu a výborný hlas.

SVKBill Kaulitz v Sazka Areně předvedl bohatou natupírovanou hřívu a výborný hlas.
PRAHA ­ - Tak už to kluci mají za sebou! Davové šílenství, které se na pražském koncertu očekávalo, se sice nekonalo, ale přesto se show německé skupiny Tokio Hotel vyvedla do posledního detailu.
Přesto, že některé nedočkavé fanynky postávaly před Sazka Arenou už od úterního rána, hala se nakonec zaplnila pouze z poloviny. Chuť předvést to nejlepší poloprázdná Arena čtyřem klukům z Německa nevzala a s ohlášeným hodinovým zpožděním, nicméně v plné síle, se těsně po sedmé hodině rozezněly první tóny jejich poprockového umění. A holky v hledišti se mohly zbláznit!
Koncert Tokio Hotel nebyla megashow, jakou předvedla například Madonna. I přesto byly fanynky nadmíru spokojené.

Ani nevadilo, že na rozdíl od jiných zahraničních hvězd se lídr skupiny, sedmnáctiletý Bill Kaulitz, nepokusil ani o jedno české slovo. Celou hodinu a půl koncert neztrácel na tempu a nakonec kluci ještě ochotně přihodili několik přídavků.
Po koncertu si pánové dávali v Sazce oddechový čas, k jednomu z nejlepších pražských hotelů se přesunuli až těsně před desátou hodinou.

A nebránili se ani podpisuchtivým fanynkám, které je se svý rodiči sledovaly v autech až před hotel. Naopak. Kluci se děvčatům rádi podepsali a dlouho přemlouvat se nenechali ani ke společnému focení. Poté už ale vyčerpaní zmizeli ve svých pokojích. Ostrava, kde se koncert Tokio Hotel uskuteční už v sobotu se má rozhodně na co těšit.
Před hotelem se členové skupiny ochotně podepisovali...
___________________________________________________________________
Hey to není fer ja chci taky fotečku :''(

mlada fronta dnes

6. dubna 2007 v 11:31 | my |  Novinky z novin

MF Dnes: Mámení Tokio Hotel zmizí stejně jako Kelly Family

Není koncert jako koncert.
Ten úterní v pražské Sazka Areně, jehož hrdinou byla kapela Tokio Hotel, připomínal spíš třeštění. I když Tokio Hotel produkovali obyčejný big beat v neškodně dráždivém balení. Přitom nešlo o pouhé hopsající maňásky, jak bývá u takovýchto produktů zvykem, ale o sestavu, která aspoň působila jako skutečná kapela. A večer, jenž se nesl v duchu písní z alb Schrei a Zimmer 483, připomínal běžnou show pro dospělé.
I když hala byla zaplněna sotva z poloviny, ječící publikum "pracovalo", jako kdyby Tokio Hotel vyprodali arénu až po střechu. Způsobil to zpěvák Bill Kaulitz, který připomínal dikobraza zkříženého se zpěvačkou Paris Hilton. Vábil publikum a zároveň se jej zmocňoval. V tom si byl s popovými hvězdami podobný. Ovšem jeho vřelost či odevzdanost byla kašírovaná, místy naslizlá. Snad jen radost, že dokáže publikum takhle "pěkně" zpracovat, působila opravdově a rozjasňovala ženské rysy jeho tváře. A pro uhranuté dívčí publikum nebylo v tu chvíli podstatné, že Tokio Hotel se stane pomíjivým mámením, stejně jako byla nevkusná rodinná parta Kelly Family.
Autor: Vladimír Vlasák, Mladá Fronta Dnes


z aha

6. dubna 2007 v 11:28 | my |  Novinky z novin

AHA: Fanynky kolabovaly ve velkém!

Skupina Tokio Hotel spíš než hudební hvězdy připomíná rozmazlené spratky.
PRAHA - Německá čtveřice Tokio Hotel, která má tisíce obdivovatelek po celém světě, se v úterý večer představila v pražské Sazka Areně. Idolové mnoha dívčích srdcí se však chovali spíš než jako profesionálové jako rozmazlení spratci, kteří si o sobě myslí, že mají recept na úspěch. A přitom jako by jim vůbec nevadilo, že záchranka vynáší z haly jedno děvče za druhým!
Jejich koncert totiž standardní opravdu nebyl, chyba však nebyla na straně organizátora, ale šla na vrub rozmazlené čtveřice, která lámala srdce i na pražském koncertě. Záchranka totiž měla plné ruce práce s ošetřováním asi sedmdesáti mladých dívek, které zkolabovaly z davové hysterie, některé z nich byly dokonce převezeny do nemocnice.
Ani návštěvnost nebyla taková, jakou si hoši ze skupiny slibovali. Běžně chodí na velké koncerty do Sazka Areny alespoň patnáct tisíc lidí, u účasti na Tokio Hotel se oficiálně mluví o polovině. I toto číslo je však nadhodnocené, podle našich informací se totiž na ně přišly podívat asi čtyři tisícovky pubertálních fanynek. "Skupina Tokio Hotel se navíc rozhodla zrušit veškeré promo aktivity ke koncertu, včetně jeho focení, natáčení a rozhovorů," svěřil se nám pořadatel Petr Novák z agentury Interkoncerts s tím, že některé rozhovory byly domluvené dlouho dopředu.
Inu, chlapci se asi chtěli věnovat pingpongu, posilovně či stolnímu fotbálku, který si do svých šaten poručili. Celý koncert pak trval i včetně dvou přídavků krátce přes hodinu, což aspiruje na nejkratší koncert zahraniční hvězdy v tomto roce. "Navíc začali bez omluvy o hodinu později a ani se nenamáhali pozdravit publikum v češtině, jak je to normálně u zahraničních hvězd zvykem," smutnila jedna z fanynek, která si původně koupila lístek i na ostravský koncert této kapely, jenž se má uskutečnit v sobotu, nyní je ale rozhodnutá se ho co nejrychleji zbavit. Není divu. Místo takových nafoukanců je totiž mnohem lepší poslechnout si jinou z opravdových hudebních hvězd, které do České republiky tento rok zavítají.
Autor: (vt, vet)
Foto Aha! - Dalibor Puchta
____________________________________________
Takže Interkoncerts říká že kluci sou rozmazlení jo? Já už nevim čemu veřit... věřim víc klukum ale proč se to samé dnes děje i ve Waršavě? Vždyť tam je jiny pořadatel... a nebo v tom všem má prsty David Jost?

into nicht

6. dubna 2007 v 11:23 | my |  Texty k písním

Into night

In me will it be slowly cold
How long can we stay here together?
Stay here
Shadows want to catch me
When we go
We go only both
You are all what am I
And all what flows through my sheets
We will ever support each other
Doesn't matter where will we go to
Doesn't matter how deep

I don't want to be alone here
Let us together
Into night
Sometime will it be the time
Let us together
Into night

I am hearing when you scream quietly
I breathe every your inspiration
Even if destiny will divide us
Doesn't matter what will come after it we will

I don't want to be alone here
Let us together
Into night
Sometime will it be the time
Let us together
Into night

Into night .. sometime
Into night .. only with you together

Hold me otherwise I will be hanging in night lonely
Take me with you and hold me
otherwise I will be hanging in night lonely

I don't want to be alone here
Let us together
Into night
Sometime will it be the time
Let us together
Into night

You are all what am I
and all what flows through my sheets


rumunský bravo

6. dubna 2007 v 11:20 | my |  Časáky

Ruský bontonland

6. dubna 2007 v 11:19 | my |  Zajímavosti
paiginky.blog.cz


nový

5. dubna 2007 v 16:02 | adaera |  Časáky


posunutí

5. dubna 2007 v 16:00 | adaera |  Bleskovky
Ahojky všichni bylo málo soutěžíci posunuju se souteš už sem to tam přepsala!!