Tokio Hotel

20. ledna 2007 v 18:58 | my |  Tokio Hotel

tokio hotel

psal Bill na jednom německým fóru…myslim teda,že je to on…není to potvrzený,ale nemožný to taky není…

Dovedu si představit, co si ted' myslíte. Vidíte moje jméno a myslíte si: Další, kdo nás chce naštvat. Dobře, v tom případě tohle nemusíte číst. Jak jsem se dostal na tuhle stránku? Známe lidi, kteří taky chodí do různých fór, ale oni nikdy neřeknou, že nás znají. Proto neposlouchejte ty, kteří říkají, že nás znají. Naši opravdoví přátelé by to nikdy neřekli. Myslím, že je to rozkošné, když o nás mluvíte a vyměnujete si myšlenky, nicméně mnozí zachází příliš daleko. Jsme taky lidé a máme své soukromí, které pro nás znamená velmi mnoho. Jsme mladí, kocháme se naší dobou a jsme št'astní. Viděl jsem tu leccos a jediné, co mi zbývalo bylo pouze zakroutit havou.

Líbí se mi to, co ted' dělám, ale často se ptám sám sebe, proč se vypouští tak moc zpráv, ve kterých se fantazíruje, například na téma jak líbám, jaký jsem v posteli? Objevují se fotky dívek, které údajně jsou moje přítelkyně a tyhle dívky začnou zesměšnovat', říkají o nich, že jsou šeredy atd. To není normální!
Prostě mějte požitek z naší hudby, koncertů a nehrajte si s naším soukromím, protože řeč jde přece jenom o Tokio hotel a ne o přítelkyních, kamarádech, sousedech nebo psech. Nebojte se o nás tak moc, všechno je u nás v pořádku, žijeme naším snem, a vy všichni jste základ toho, že máme právo ho žít. A to bude poprvé a naposledy, co sem píšu. Prostě se chci trochu osvobodit, smět pochopit pár věcí.

S pozdravem Bill

TOKIO HOTEL

Tato super kapela se skládá z členů :Gustav Klaus Wolfgang Shäfer 17 let hraje na bicí, Georg Listing 18 let hraje na basovou kytaru a dvojčat Toma (elektrická kytara) a Billa ( zpěvák) Kaulitze 16 let.V žádném případě tato kapela není produktem nějaké gramofirmy.Existují již více jak 4 roky.Bill se taky zůčastnil několika pěveckých Např. Star search.Svůj první text složil ve svých sedmi letech nebo Gustav hraje na bicí už od svých pěti.Kluci se potkali na koncertu Billa a Toma a v roce 2001 založili kapelu s názvem Devilish.Vystupovali na neoficiálních "koncertech" v Magdeburgu kde si jich všimla skupina z týmu hudebního vydavatelství který se skládá ze 4 členů : Petr Hoffman,Pat Benzer,Dave Roth,David Jost.
Když se kluci dostali do studia,rozhodli se ,že teď je pravý čas na změnu.A jejich název se změnil na "Tokio Hotel" který vznikl ze světové metropole Tokio a Hotel protože je to symbolem jejich cest.Jejich album Schrei vydáno 19.9.2005 je velice žádané nejen v Německu ,ale také v okolních zemích.Teď tato kapela doslova sbírá po Německu mnoho hudebních cen Např.Cena Bambi, Echo 2006,Krone aj..
Vydali už i 2CD:Leb die Sekunde a aktuální Schrei Live.
A také vydali 2.CD Schrei so lau du kannst které se bohužel v České republice sehnat nedá.Určitě také víte ,že kapela Tokio Hotel už Českou republiku navštívila a to na utajeném koncertě v Praze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo se vám líbí z Tokiáků?

Bill 42% (76)
Tom 25.4% (46)
Gustav 3.9% (7)
Georg 2.2% (4)
Všichni 6.1% (11)
Nikdo 20.4% (37)

Komentáře

1 Lainie Lainie | E-mail | Web | 20. srpna 2007 v 21:12 | Reagovat

Jasně, že se mi nejvíc libí Geoooooooooorg :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama